Skar Audio SDR-1X12D2 Single Loaded SDR Series Vented Subwoofer Enclosure 12"" 1200W
in
SPEAKERS
Rating: 4.1 / 5
Best Price from 2 online shops
from
Amazon
Buy on Amazon
Skar Audio SDR-1X12D2 Single Loaded SDR Series Vented Subwoofer Enclosure 12"" 1200W Price in USA
Ebay
Go to Shop
Amazon
Go to Shop
Featured Related Products
12" 3000W Car Subwoofer
0
Edifier MR4 Powered Studio Monitor 2.0 Speakers 42 Watts (Bl...
-35% OFF
Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Wireless Bluetooth Speaker - Blac...
-11% OFF
Samsung Q-series 3.1.2 ch. Soundbar Q600C Soundbar with Dolb...
Bose TV Speaker Small Soundbar with Bluetooth and HDMI-ARC c...
-29% OFF